Ігрове крісло Anda Seat Novis Size L Fabric Dark Gray (AD23-L-01-GB-F)

- Немає в наявності
- Код: 12473497
10 999 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 23 кг |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 70 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Нейлон |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Butterfly |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння, см | 44.5-54.5 |
| Діаметр основи, см | 70 |
| Комплектація | гарантійний талон, крісло, підставка для ніг, інструменти для збірки |
| Максимальний зріст, см | 190 |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 155 |
| Обладнання | підголівник|підлокітники |
| Регулювання | висоти підлокітників, висоти сидіння, жорсткості гойдання, кута нахилу спинки |
| Ступінь жорсткості | середні |
- Ціна: 10 999 ₴





