Витяжка Eleyus UNIA 1200 LED 52 BL Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12553567
4 269 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 520 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 223 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.9 |
| Вага (кг) | 8.2 |
| Висота, мм | 225 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 62 x 33 x 25 |
| Габариті, см | 52 x 27 x 22.5 |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Матеріал | Скло, фарбований метал |
| Освітлення | 1 х 2.5 |
| Продуктивність, м3/год | 1200 |
| Рівень шуму | 65-67 |
| Фільтр | алюмінієвий |
- Ціна: 4 269 ₴






