Ігрове крісло ThunderX3 Core Loft Black (TEGC-2056101.11)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12588967
22 899 ₴
22 359 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ThunderX3 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 70 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Газліфт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 134-144 |
| Висота підлокітників, см | 66-83 |
| Висота сидіння, см | 46-54 |
| Діаметр основи, см | 70 |
| Комплектація | крісло |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Матеріал сидіння | текстиль |
| Обладнання | підголівник|підлокітники |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (перфорований ПУ) |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках) |
| Регулювання | висоти підлокітників, висоти сидіння, висоти спинки, глибини сидіння, сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
- Ціна: 22 359 ₴






