Ігрове крісло ThunderX3 Core Smart Loft Light Gray (TEGC-2070104.41)

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12588997
16 699 ₴
16 119 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ThunderX3 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 25.3 кг |
| Глибина крісла | 70 см |
| Ширина крісла | 70 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Газліфт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 129-139 |
| Висота підлокітників, см | 65-82 |
| Висота сидіння, см | 46-56 |
| Діаметр основи, см | 70 |
| Комплектація | крісло |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Матеріал сидіння | текстиль |
| Обладнання | підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 3D налаштування підлокотника (в трьох напрямках) |
| Регулювання | висоти підлокітників, висоти сидіння, висоти спинки, глибини сидіння, сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
- Ціна: 16 119 ₴






