Розетка Schneider Electric CEDAR 2К + С IP44 White (WDE000543)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12589477
339 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Пластик |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Харчування | від мережі |
| Комплектація | розетка |
| Максимальний струм, А | 16 |
| Розміри, мм | 79 x 66 x 54 |
| Стандарт вилки | європейська |
| Стандарт роз'єму | європейський |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Технічні особливості | заземлення, кришка |
| Тип | розетка із заземленням (євророзетка) |
- Ціна: 339 ₴
