Блок живлення для ноутбука Lenovo (ADL135NDC3A) Black 135W 20V розєм прямокутний (pin inside), Slim-кор

-25%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603067
2 699 ₴
2 019 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6.75 A |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 2 019 ₴
