Блок живлення для ноутбука HP (PPP018L) Black 30W 19V 1.58A

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603287
859 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 859 ₴
