Блок живлення для ноутбука HP (ED494AA/PPP09L-Е/A40043) Black 65W 18.5V (pin inside)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603297
1 009 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 18.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
| Тип роз'єму | 7.4 x 5.1 мм |
- Ціна: 1 009 ₴
