Блок живлення для ноутбука Dell (DA150PM100-00) Black 150W Slim 19.5V 7.7A

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603407
2 119 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 7.7 A |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 2 119 ₴
