Блок живлення для ноутбука Asus (ADP-90SB) Black 90W 19V 4.74A розєм 5.5/2.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603907
1 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 039 ₴
