Блок живлення для ноутбука Acer (PA-1131-05/A40276) Black 135W 19V, 7.1A, розєм 5.5/1.7 мм Slim-корпус

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12604047
1 909 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 7.1 A |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 909 ₴

