Блок живлення для ноутбука Acer (A11-065N1A/A40266) Black 65W 19V, 3.42A

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12604157
1 059 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 059 ₴

