Блок живлення для ноутбука Toshiba (PA3290E-1ACA) Black 120W 19V 6.32A розєм 6.3/3.0 мм

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12604637
1 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6.33 A |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.3x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 319 ₴
