Шліфмашина Forte AG 26-230 S

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12613667
4 519 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 6.25 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 230 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 6500 |
| Основна ручка | бічна рукоятка, захисний кожух, торцевий ключ (спецьключ) |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 4 519 ₴
