Акустична система YENKEE YSP 2010BK USB Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12666507
589 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yenkee |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід на навушники | Да |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм), USB |
| Розмір пристрою, мм | 85 x 130 x 85 |
| Сумісність | ПК, ноутбуки |
| Тип акустичної системи | 2 колонки |
| Тип харчування | від мережі |
| Формат акустики | 2.0 |
| Частотний діапазон, Гц | 50 - 20000 |
- Ціна: 589 ₴



