Пилосос Philips FC9333/09 Black Purple

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12704717
6 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 410 x 247 x 281 |
| Комплектація | документація, Насадки, пилосос, фільтр |
- Ціна: 6 139 ₴






