Блок живлення для ноутбука Sony 150W, 19.5V, 7.7A, 6.5/4.4 (pin inside) (VGP-AC19V18 / A40282)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12719837
1 909 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 7.7 A |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 909 ₴


