Блок живлення для ноутбука HP 120W 19.5V, 6.15A, розєм 4.5/3.0 (pin inside), Slim-корпус (HSTNN-CA25 / A40322)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12720277
1 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 6.15 A |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 919 ₴

