Очищувач повітря Levoit Air Purifier Core Mini PRO LAP-C161-AEUR (HEAPAPLVNEU0141Y)

-16%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12740327
4 499 ₴
3 779 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levoit |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Тип управління | Сенсорне |
| Фільтр | HEPA-фільтр, Попередній фільтр, Вугільний фільтр |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настінний, Настільний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | адаптер живлення, ароматична подушечка, очищувач повітря, фільтр HEPA, інструкція |
| Оснащення і функції | ароматизація, вентиляція, датчик забруднення фільтра, дисплей, підсвітка, режим сну |
| Площа приміщення, кв.м | 16 |
| Продуктивність, м3/год | 78 |
| Розміри, мм | 264 x 164 x 164 |
| Рівень шуму | 27-44 |
- Ціна: 3 779 ₴






