Пилосос Dreame N10 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12741487
5 459 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 170 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.75 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 315 x 240 x 355 |
| Додаткова комплектація | багатофункціональна насадка, щітка для вологого прибирання з розпилювачем |
| Комплектація | зарядна база, Насадки, пилосос, підставка для аксесуарів, фільтр, щіточка для очищення |
| Режими роботи | автоматичний режим, стандартний режим, турборежим |
| Сила всмоктування, кПа | 12 |
- Ціна: 5 459 ₴






