HDD диск Seagate Exos X24 (ST20000NM007H) 20TB

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12772567
45 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SAS |
| Призначення | Для сервера |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 20000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 685 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 285 |
| Лінійка | Exos X24 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 2500000/- |
| Особливості | hot-plug |
| Робоча температура | + 5 - 60 °C |
| Розмір, мм | 26.1 x 101.85 x 147 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 6.5 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 9.8 |
| Стійкість до ударів | при роботі 40g |
| Технологія запису | CMR |
- Ціна: 45 979 ₴


