Саундбар Defender Z11 White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12786517
389 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 6 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | відсутній |
| Роз'єми | USB, mini-jack (3.5 мм) |
| Тип підключення | дротове з'єднання |
| Формат акустики | 1.0 |
| Частотний діапазон системи, Гц | 80 - 18000 |
- Ціна: 389 ₴



