Машинка для стрижки Sencor SHP 8400BK Black

-13%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12807707
2 149 ₴
1 879 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 25 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Матеріал лез | Титан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | база для підзарядки, Швидке заряджання, Індикатор рівня заряду |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзунок |
| Тип мотора | вібраційний |
- Ціна: 1 879 ₴




