Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LED

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1118537
3 999 ₴
3 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 6 мс |
| Максимальна потужність | 360 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50 |
| Додаткові функції та оснащення | LED-індикація, зі звуковою сигналізацією, можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів, холодний старт |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232, Schuko (Євро) |
| Комплектація | документація |
| Кількість вбудованих акумуляторів, шт | 1 |
| Повна потужність, В·А | 600 |
| Призначення | для комп'ютерної техніки |
| Робоча температура, °С | 0 - +45 |
| Розмір, мм | 140 x 85 x 260 |
| Розташування розеток | ззаду |
| Рівень шуму, дБ | 45 |
- Ціна: 3 919 ₴
