Пилосос Rowenta GZ 5035 WO Gray Black

-37%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1399477
20 999 ₴
13 269 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Час заряду акумулятора | 4.25 годин |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга акумулятору | 18.5 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.45 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 1180 x 315 x 305 |
| Додатково | акумулятор Li-Ion |
| Комплектація | акумуляторний пилосос, бічна щітка, гарантійний талон, зарядний пристрій, моторизований валик для чищення, моторизований м'який валик, підставка для заряджання і очищення, фільтр, щіточка для очищення, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 4 |
- Ціна: 13 269 ₴






