Монітор Asus ROG Swift OLED PG27AQDP (90LM0A20-B01A70) Black 26.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1966127
53 909 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 26.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1080 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 480 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.229 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 27 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|NVIDIA G-Sync |
| Вага без підставки, кг | 3.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Висота видимої області, мм | 330.05 |
| Додаткові можливості | гніздо для замка Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (110) |
| Розміри, мм | 605 x 548 x 274 |
| Розширена колірна гамма | 135% sRGB|99% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | HDR10 |
| Тип матриці | WOLED |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Extreme Low Motion Blur|Flicker Free|Game Visual|GamePlus|Low Blue Light|Shadow Boost|Trace Free Technology |
| Ширина видимої області, мм | 586.75 |
- Ціна: 53 909 ₴





