Машинка для стрижки VGR V-682

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11153497
1 459 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.25 кг |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 300 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 2500 |
| Інтерфейс заряджання | USB Type-C |
| Діапазон установки довжини ножового блоку, мм | 0.8-2 |
| Комплектація | 6 насадок, база для заряджання, кабель, мастило, машинка для стриження, щіточка для очищення |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | вологе очищення, Дисплей |
| Потужність, Вт | 5 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки|регулятор |
| Тип керування | повзунок |
| Тип мотора | роторний |
- Ціна: 1 459 ₴

