Випрямляч для волосся Remington Keratin Protect S8540 Gold

-2%
- В наявності
- Код: 11200007
1 449 ₴
1 419 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.44 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 15 сек |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волосся | для гладкої зачіски |
| Особливості | обертовий шнур |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Розміри, см | 27 x 3.2 x 3.9 |
- Ціна: 1 419 ₴
