Фен Coifin Korto A6 R Black

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11245397
1 799 ₴
1 729 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coifin |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.533 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.79 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | щілинна (концентратор) |
| Обладнання | обертовий шнур|петля для підвішування |
| Функційність | подавання холодного повітря|іонізація |
- Ціна: 1 729 ₴
