Фен Coifin CL5R Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11245417
1 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coifin |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.57 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.79 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | гарантійний талон, документація, насадка, фен, інструкція |
| Насадки в комплекті | щілинна (концентратор) - 2 шт. |
| Обладнання | петля для підвішування |
| Функційність | подавання холодного повітря|іонізація |
- Ціна: 1 719 ₴


