Пилосос Edler ED-2201SB

- В наявності
- Код: 11289657
2 359 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.58 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Турбощітка для підлоги |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, інструкція з експлуатації |
| Особливості | мультициклон |
- Ціна: 2 359 ₴
