Плойка BaByliss PRO BAB2172TTE Black

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11308227
1 739 ₴
1 709 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.21 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Кількість температурних режимів | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | обертовий шнур |
| Максимальна температура, °С | 200 |
| Мінімальна температура, °С | 135 |
| Насадки в комплекті | відсутні |
| Покриття нагрівального елемента | титан|турмалін |
| Функціональні особливості | автовимикання |
- Ціна: 1 709 ₴
