Випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB2073EPE Dark Gray

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11308387
3 679 ₴
3 579 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 115 град. |
| Ширина пластин | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волосся | для гладкої зачіски |
| Кількість насадок | насадка для випрямлення волосся |
| Особливості | обертовий шнур |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
- Ціна: 3 579 ₴



