Пилосос VIMAR VVC-222R

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11371157
2 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vimar |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 260 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка-щітка для меблів, Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
| Особливості | Cyclone, горизонтальне |
- Ціна: 2 819 ₴

