HDD диск WD (WD85PURU-78) 8Тб

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11588077
23 140 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 750 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Об'єм накопичувача | 8000 GB |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лінійка | Purple Surveillance |
| Розмір, мм | 150 x 100 x 40 |
| Стійкість до ударів | при роботі до 30g/2ms |
| Технологія запису | CMR |
- Ціна: 23 140 ₴
