Витяжка Minola HBI 6473 BL GLASS 800

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12085407
6 499 ₴
6 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 598 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 10.35 |
| Вага (кг) | 9.04 |
| Висота, мм | 180 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 36.5 х 66.5 х 25 |
| Габариті, см | 18 x 59.8 x 29 |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Матеріал | Загартоване скло, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 70 |
| Обладнання | з таймером|зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 800 |
- Ціна: 6 389 ₴






