Монітор AOC Q24G4RE Black Red 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12188157
8 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.43 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Екран | |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 2.65 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 23 |
| Додаткові можливості | гніздо для замка Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 540 x 434.5 x 177.4 |
| Розширена колірна гамма | 120.8% sRGB|89.3% Adobe RGB|93.7 % DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | HDR10 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Crosshair|Flicker Free|Low Blue Light|Low Input Lag |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 144|48 - 180 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 230|30 - 270 |
- Ціна: 8 389 ₴






