Монітор Asus ProArt PA27UCGE Black 27 (90LM04NC-B01K71)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12317307
43 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 160 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.155 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 600 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 27 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 4.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 23 |
| Висота видимої області, мм | 335.66 |
| Додаткові можливості | гніздо для замка Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (120) |
| Розміри, мм | 612.4 x 574.7 x 201.8 |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB|98% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | HLG |
| Фірмові технології | Flicker Free|KVM Switch|Low Blue Light|ProArt Palette|QuickFit Plus|Trace Free Technology|pip/pbp |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 160 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 31 - 255 |
| Ширина видимої області, мм | 596.74 |
- Ціна: 43 839 ₴






