Вентилятор 2E 2E-IF45C

-34%
- В наявності
- Код: 12413077
2 999 ₴
1 969 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр лопатей | 450 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Срібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Призначення | професійний |
| Функціональні особливості | регулювання кута нахилу|ручка для перенесення |
| Частота обертів, об/хв | 1350 |
- Ціна: 1 969 ₴






