Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LCD 600ВA

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12460787
4 099 ₴
4 019 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| ККД, не менше | 85 % |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50 ± 0.5 |
| Вхідна напруга, В | 160 - 275 |
| Додаткові функції та оснащення | LED-індикація, дисплей, з USB-роз'ємом |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження, захист від перезарядки зовнішньої АКБ |
| Комплектація | ДБЖ, документація |
| Максимальний струм заряду ДБЖ, А | 8 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 230 |
| Повна потужність, В·А | 360 |
| Призначення | Для дому, для котла, Побутове |
| Розмір, мм | 330 x 108 x 160 |
- Ціна: 4 019 ₴

