Монітор Lenovo ThinkVision T34WD-40 Black 34 (64AEGAT1UA)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12556657
18 459 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB, Ethernet , USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Екран | |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2318 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 6.4 |
| Висота видимої області, мм | 333.7 |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 200 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, вигнутий екран + (1500R), поворот у сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 806.1 x 356.5 x 114.7 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Eye Comfort|Flicker Free|Low Blue Light |
| Ширина видимої області, мм | 797.2 |
- Ціна: 18 459 ₴






