Блок живлення для ноутбука Asus 65W 19V 3.42A 4.0/1.35 (ADP-65GD)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12933577
1 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 219 ₴
