Блок живлення для ноутбука Acer 45W 19V, 2.37A, 5.5/1.7 (A13-045N2A / A40241)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12933647
1 119 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 119 ₴


