Блок живлення для ноутбука Dell 130W 19.5V, 6.7A, 4.5/3.0 (Oval-корпус) (HA130PM130)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12933687
2 849 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 6.7 A |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 2 849 ₴




