Пилосос Thomas Parkett Master XT Gray (788570)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13009307
18 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 2.6 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.25 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Насадка для паркету |
| Об'єм котла (бака для води) | 2.6 л |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Вертикальна парковка |
| Радіус дії | 12 м |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для миючого засобу, л | 1.8 |
| Час заряду акумулятора | працює від мережі |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
| Габарити (мм) | 486 х 318 х 306 |
| Комплектація | гарантійний талон, миючий концентрат, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Режими роботи | вологе чищення, збір рідини, режим всмоктування води, режим сухого прибирання |
- Ціна: 18 229 ₴






