Акустична система Edifier M60 Bluetooth White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13059307
7 349 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Без WI-Fi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.07 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід на навушники | Немає |
| Підсилювач | Да |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм) |
| Розмір фронтальних колонок, мм | 100 x 168 x 147 |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 85 |
| Сумісність | ПК, ноутбуки |
| Тип акустичної системи | 2 колонки |
| Тип харчування | від мережі |
| Формат акустики | 2.0 |
| Частотний діапазон, Гц | 58 - 40000 |
- Ціна: 7 349 ₴





