Моноблок ARTLINE Business G42v16Win Black 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13146917
20 829 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 38 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Частота процесора | 3500 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 120 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | AMD Radeon Vega 3 |
| Мережевий адаптер | LAN|LAN |
| Сенсорний екран | немає |
| Тип процесора | AMD Athlon 3000G |
- Ціна: 20 829 ₴


