Пилосос Dyson V16 Piston Animal DS60 with Detail Cleaning Kit (495948-01)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13198547
57 429 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 70 хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Потужність всмоктування | 315 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1.3 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 1 |
- Ціна: 57 429 ₴





