Камера відеонагляду GreenVision GV-119-IP-GM-DOG20-12-SD

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13244947
3 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Загальні | |
| Вага | 370 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Чорний |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | монтажний комплект, монтажний шаблон, інструкція |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 12 |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Мережеві протоколи | 802.1X| DHCP| DNS| HTTP| NTP| ONVIF| QoS| TCP/IP |
| Обладнання | іч підсвічування (до 12 м) |
| Харчування | 12 В DC |
| Програмне забезпечення | Android, iOS |
| Підключення | 1 х RJ45 10M/100M Ethernet|Wi-Fi |
| Розмір, мм | 80 x 75 x 173 |
| Розширення відео/кадрів в секунду | 1920 x 1080 25 к/с |
- Ціна: 3 379 ₴






