Блендер Russell Hobbs 24702-56 Black

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13253827
2 299 ₴
2 279 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Імпульсний режим | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.358 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | 2 налаштування швидкості + режим Пульс|Шинкування Змішування Збивання Подрібнення |
| Комплектація | блендерна ніжка, гарантійний талон, мірний стакан, насадка віночок, ємність для подріблення, інструкція |
| Конструкція | занурювальний |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Насадки | блендер-ніжка, вінчик для збивання, ніж для подрібнення |
| Програми приготування | збивання, подрібнення |
| Розмір, см | 41.3 х 8.8 х 6.4 |
| Турборежим | Да |
- Ціна: 2 279 ₴






